Τετάρτη 6 Αυγούστου 2014

Μια ροζενμποργκ ένα γκολ και το σαραγεβο

Με περασμένο το βασικό Ποντάρισμα χτες πάμε για κάτι ακόμα καλύτερο σήμερα!

Βασικό Ποντάρισμα
Και πάλι με το την ροζενμποργκ θα πάμε! Η ομάδα απο το τροντχαιμ πήρε 0-0 μεσα στην καραμπουκσπορ και τώρα είναι το φαβορί για την πρόκριση. Στο 1.90 είναι λίγο χαμηλό και μετά το 0-0 του πρώτου ματς θέλει προσοχή και από τις 2 ομάδες και ιδικά για τους νορβιγους που αν δεχτούν γκολ θα τρέχουν οπως με την σλιγκο ροβερ. Εγω θα περιμένω κάνα 10λεπτο το live για να ανέβει η απόδοση

Συνεχίσουμε με ένα γκολ - γκολ, στο Τσικχουρα με την Νέφτσι Μπακου. Στο 1.95 το σημείο μετά το 0-0 του πρώτου αγώνα έχω την εντύπωση ότι το παιχνίδι θα ανοίξει και είπε και αρκετά πεπεισμένος για το οβερ 1.5 στο 1.44

Στο τρίτο παιχνίδι θα πάμε για τα πολλά
Ο άσσος του ατρομητου στο 1.47 δεν με εμπνέει. Έχω δει το σαραγεβω στα ματς με την Χαουγκεσουντ και στο πρώτο με τον ατρόμητο και δεν μου φαίνεται τέτοια η διαφορά δυναμικότητας γι αυτό το σετ των αποδόσεων.