Καλησπέρα.

Χτες μας πούλησε η κουμπαν και χάθηκε ένα ταμείο με πάνω απο 5.5 απόδοση, Σήμερα όμως είναι μια άλλη μέρα

Αρχή με ΖΕΝΙΤ

ΒΑΣΙΚΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ

Η ΖΕΝΙΤ είναι μια ομάδα που έχει ξεκινήσει καλά την σεζόν με καλό ποδόσφαιρο και τα σκορ με την αελ την αδικούν. Ιδιαίτερα η ήττα στην Κύπρο. Ενω στο πρωτάθλημα έχει μπει καλά! Σήμερα ακολουθούμε το over 2.5 με αντίπαλο την τορπεντο Μόσχας στο 1.60

ΣΥΝΕΧΙΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥ ΚΑΙ ΤΕΝΙΣ

Παμε στο παγκόσμιο Γκραν πριν στους αγώνες Γερμανία - Δομινικανή Δημοκρατία και ΗΠΑ - Νότια Κορέα. Θεωρητικά 2 εύκολοι άσσοι αλλά με τις αποδόσεις που βλέπουμε (1.33 ΚΑΙ 1.05 αντίστοιχα) πάμε στα under και σετ. Οι ΗΠΑ έχουν πιο εύκολο έργο και λογικά το 3-0 σετ θα επιβεβαιωθεί στο 1.50 και έχει αρκετές πιθανότητες το under 136.5(να πετύχει μέχρι 17 ανα σετ η Κορέα)  στο 1.85

Στο Γερμανία -  Δομινικανή Δημοκρατία είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα, πάλι ναι μεν πάμε με την εύκολη νίκη της Γερμανίας αλλά δεν αποκλείεται να πάρει ενα σετ η Δομινικανή Δημοκρατία! Παμε στο under 179.5 στο 1.85 και σε 3-0 στο 2.70/ 3-1 στο 3.5 στα σετ.

Η 3δας

Οικογενειακό Ντέρμπι

Σερενα εναντίον Βενους στο ντέρμπι της οικογένειας Γουίλιαμς με φαβορί προφανώς την καλύτερη Σερενα και το 1.57 του 2-0 σετ να μην μας αφήνει ασυγκίνητους!

Και 2 απο ΑΥΣΤΡΟΕΛΒΕΤΙΑ

Το πρώτο από ρα δύο ματς είναι ο άσσος της Βασιλείας που όπως κάθε χρόνο πάει να πάρει το πρωτάθλημα κόντρα στην Ζυρίχη το 1.75 είναι καλό και για λιγότερο ρίσκο έχουμε το over 2.5 στο 1.65. Τώρα αμ θέλουμε ρίσκο παμε σε σκορ 2-1 στο 8.00 η 3-1 στο 12.50
Κλείνει η στήλη μας με τον άσσο στο Ριντ -  Αντμιρα στο 1.95. Έχουμε να κάνουμε με την έδρα της Ριντ που θα βοηθήσει να κερδίσει συν το ότι είναι καλύτερη ομάδα και αξίζει στο 1.95